EGYETEMISTA ESSZÉPÁLYÁZAT - 2018

Mottó: "se nap, se méla hold, se vacogó csillag, se rohanó, tarjagos felleg" (Esterházy Péter: Függő)

Az újvidéki Magyar Tanszék a kreatív írás és kritikai gondolkodás fejlesztése érdekében az idén is meghirdeti pályázatát az Újvidéki Egyetem hallgatói, mesterhallgatói és doktoranduszai számára. A pályázat fent megadott mottóját kötelező beépíteni a műbe.
A magyar nyelvű pályaművek terjedelme 3-10 gépelt oldal, átadásuk határideje 2018. március 31.
A jeligés kéziratokat a Magyar Tanszék mail-címére (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) várjuk. A jelige feloldását, a pályázó teljes nevével és e-mail címével külön, zárt borítékban kell postázni a következő címre: Filozofski fakultet, Odsek za hungarologiju, Esszépályázat, 21000 Novi Sad, dr. Zorana Đinđića 2.
A legjobb munkák szerzői értékes könyvjutalomban részesülnek.
Az eredményhirdetésre és a díjátadására a Kontaktzóna  rendezvénye keretében kerül sor áprilisban.

A legjobb munkák szerzői értékes könyvjutalomban részesülnek.

Magyar Tanszék, Újvidék
HOZZÁSZÓLÁSOK