60 éve a tudás szolgálatában

Újvidéki Egyetem, BTK, Magyar Nyelv és Irodalom Tanszék, Újvidék

Univerzitet u Novom Sadu, Filozofski fakultet, Odsek za mađarski jezik i književnost, Novi Sad

University of Novi Sad, Faculty of Philosophy, Department of  Hungarian Language and Literature, Novi Sad

*21000 Novi Sad, Zoran Đinđić 2. ([+381 21] 458 673

3. körlevél

Újvidéki Egyetem, Magyar Nyelv és Irodalom Tanszék

A MAGYAR NYELV ÉS AZ INDOEURÓPAI NYELVEK

tudományos konferencia nemzetközi részvétellel

Helyszín: Bölcsészettudományi Kar, Újvidék

Időpont: 2014. október 22.

Tisztelt címzettek,

örömmel értesítjük Önöket, hogy idei konferenciánkra négy országból összesen harminchárom előadó jelentkezett témájával, ami nagy megtiszteltetés intézményünk számára. Az előadások délelőtt plenáris ülésen, délután párhuzamosan zajló szekciókban hangzanak el október 22-én.

Mivel anyagi lehetőségeink korlátozottak, a konferencia résztvevőinek a rezüméköteten kívül munkaebédet, kávét és egy állófogadást tudunk biztosítani.

Mellékelve küldjük a tudományos konferencia programját!

Szívélyes üdvözlettel,

Dr. Csányi Erzsébet                                                                               Dr. Molnár Csikós László,

tanszékvezető                                                                                        a szervezőbizottság elnöke

Újvidék, 2014. 09. 29.